HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kumko Yapı A.Ş. inşaat sektöründe İzmir’de 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve birbirinden değerli projelere imza atan Kumova İnşaat ile merkezi Konya’da bulunan Kocaman Kardeşler A.Ş. ortaklığıdır.

İzmir’de faaliyet gösteren ve İzmir insanının bakış açısına sahip yatırımcıların ortak bir girişimi olan KUMKO, İzmir’e zamanın ötesinde ve çevreci projeler üretiyor. Büyük ölçekli konsept tasarımlı projeleri hayata geçiren Kumko Yapı A.Ş. Varyant Karşıyaka projesi ile misyonunun ilk adımını atmış, Varyant Karşıyaka Plus ve Varyant Tower Bornova projeleriyle de beklentileri bir adım öteye taşımayı hedeflemiştir. Kentsel doku ile uyumlu, en ileri teknolojiyi kullanırken insan ögesini daima ön plana çıkaran projeler üretmeyi vizyon olarak hedefleyen Kumko Yapı A.Ş. gelecek nesiller için yasanabilir bir dünya yaratmak amacıyla attığı her adımda doğaya ve çevreye saygılı olmayı da kendisine vizyon edinmiştir.

Kumko Yapı'nın İzmir'e kazandırdığı Varyant Karşıyaka, Varyant Karşıyaka Plus ve Varyant Tower Bornova projelerinin site yönetim işleri Varyant Yönetim tarafından yapılmaktadır. 

Varyant Yönetim; daire ve bahçe temizliğinden, bebek bakıcılığına, oto yıkamadan, cafe & restoran hizmetine kadar birçok alanda daire sakinlerinin mutluluğu için çalışmaktadır. 

Varyant Yönetim ile size kalan, konforlu ve lüks evinizin keyfini çıkarmak...