• HAKKIMIZDA
  HAKKIMIZDA

  Kumko Yapı A.Ş. inşaat sektöründe İzmir’de 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve birbirinden değerli projelere imza atan Kumova İnşaat ile merkezi Konya’da bulunan Kocaman Kardeşler A.Ş. ortaklığıdır.

  İzmir’de faaliyet gösteren ve İzmir insanının bakış açısına sahip yatırımcıların ortak bir girişimi olan KUMKO, İzmir’e zamanın ötesinde ve çevreci projeler üretiyor. Büyük ölçekli konsept tasarımlı projeleri hayata geçiren Kumko Yapı A.Ş. Varyant Karşıyaka projesi ile misyonunun ilk adımını atmış, Varyant Karşıyaka Plus ve Varyant Tower Bornova projeleriyle de beklentileri bir adım öteye taşımayı hedeflemiştir. Kentsel doku ile uyumlu, en ileri teknolojiyi kullanırken insan ögesini daima ön plana çıkaran projeler üretmeyi vizyon olarak hedefleyen Kumko Yapı A.Ş. gelecek nesiller için yasanabilir bir dünya yaratmak amacıyla attığı her adımda doğaya ve çevreye saygılı olmayı da kendisine vizyon edinmiştir.

  Kumko Yapı'nın İzmir'e kazandırdığı Varyant Karşıyaka, Varyant Karşıyaka Plus ve Varyant Tower Bornova projelerinin site yönetim işleri Varyant Yönetim tarafından yapılmaktadır. 

  Varyant Yönetim; daire ve bahçe temizliğinden, bebek bakıcılığına, oto yıkamadan, cafe & restoran hizmetine kadar birçok alanda daire sakinlerinin mutluluğu için çalışmaktadır. 

  Varyant Yönetim ile size kalan, konforlu ve lüks evinizin keyfini çıkarmak...


 • VİZYON & MİSYON
  VİZYON & MİSYON

  VİZYONUMUZ
  Çağdaş planlama ve işletme teknikleri deneyimine sahip, eğitimli kadromuz, yöneticileimizi hukuk ve mali müşavirlerimizle birlikte Sürdürülebilir Hizmetler sağlamaktır.

  MİSYONUMUZ
  Müşteri Odaklı Prensibi ile Emlak Değer Zincirinin Her Alanında, Verimli ve Karlı Hizmetler Vermektir.

  STRATEJİMİZ
  Güvenilir, Hızlı, Yaratıcı ve İnovasyona Açık Olmaktır.


 • MUHASEBE DEPARTMANI
  MUHASEBE DEPARTMANI

  Firmamızın Muhasebecisi Osman İnneci;
  Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Firma sahibidir. 50 yıllık iş deneyimi olan Osman İnneci halen İzmir de vergi danışmanlığı ve müşavirlik hizmetini başarılı ekibi ile vermektedir.


 • HUKUK DEPARTMANI
  HUKUK DEPARTMANI

  Firmamızın Hukuki işleri ile ilgili, Kat Mülkiyeti Kanununu ve Türk Ceza Kanununa hakim hukukçulardan hizmet almaktadır.


 • DENETİM DEPARTMANI
  DENETİM DEPARTMANI

  Kat Mülkiyeti Kanunu hakim, Ayrıca mesleği Avukatlık VE Yeminli Mali Müşavir olan KMK konusunda seminerler veren ve televizyonlarda uzman kişi olarak tanınmış, Avukatlar ve Yeminli Mali Müşavirlerden oluşmaktadır.