KONUT KİRALAMA HİZMETLERİ

KONUT KİRALAMA HİZMETLERİ

Varyant Yönetim İzmir genelinde Ofis, Daire ve Rezidans alanlarının geliştirilmesi, kiralanması ve satın alınması konularında müşterilere mülk sahiplerine, kiracılara ve yatırımcılara verdiği danışmanlık hizmetiyle güvenilir olduğunu kanıtlamış ve seçkin bir imaja sahiptir.
Türkiye'nin herhangi bir şehrinde bir konut alımı ya da satışı söz konusu olduğunda, geliştiriciler, yatırımcılar, kurumlar ve bireyler için katma değeri yüksek ve güvenilir çözümler sunuyoruz.
Konusunda uzman çalışanlarımız, bireysel ya da toplu kurumsal satın alınabilecek projelere ilişkin en doğru, akıllı yatırım kararınızı verebilmeniz için Türkiye'nin önde gelen şehirlerindeki piyasa koşullarını sizin için analiz ediyor.
Geliştiriciler ve yatırımcılar için projeleri belirliyor, analiz ediyor, pazarlıyor ve sizi Türkiye'nin dört bir yanındaki doğru alıcılarla buluşturuyoruz. Tecrübemiz, yönetimi, tasarımı, yenilemeyi, geliştirmeyi ve aynı zamanda mülk ya da varlık yönetimi alanında hizmet vermeyi de kapsamaktadır. Satış ihtimali söz konusu olduğunda ise değerleme hizmeti veriyor ve ihale süreçlerini sizin adınıza yönetiyoruz.